Víkend spoločenstva s Declanom Kennym

Kategórie: Naše aktivity

Ahojte rodinka!

Je pred nami skvelý víkend spolu s DECLANOM KENNY a Sheilou z Írska.
V sobotu 15.8. začíname v čajovni o 17tej a v nedeľu klasicky o 9.00 a tiež poobede. Chceme byť spolu ako rodina a preto si prosím vyhraďte tento čas. Prosím prineste každý aj nejaký ten koláčik, šalát, malinovku a iné občerstvenie podľa chute.
tešíme sa na vás,

15.-16. augusta nás prídu pozrieť naši skvelí priatelia Declan a Sheila z Írska. Ak si už Declana stretol, tak ťa určite nemusím pozývať dvakrát:-)
Ak si ešte nemal tú česť, tak si tento víkend rezervuj – budeš milo prekvapený/á. Declan totiž slúži ľuďom v oblasti vnútorného uzdravenia a oslobodenia – či sú to depresie, úzkosť, fóbie, závislosti, odmietnutie, biela mágia, slobodomurárstvo, zranenia z detstva atď.

Priprav sa na víkend plný slobody & radosti Božích synov & dcér Otcovho Domu.

Declanovu návštevu nechceme veľmi zverejňovať, keďže to cítil tak, že má prísť slúžiť hlavne nám ako Otcovmu Domu. Ak však poznáš ľudí, ktorí vyslovene trpia na niečo z hore-uvedených vecí, tak ich určite prines so sebou:-)

STRETNUTIA BUDÚ VŽDY V ČAJOVNI ÚNIK NA FERIENČÍKOVEJ 5 (2. poschodie) A BUDÚ PREBIEHAŤ 15 a 16. AUGUSTA A TO NASLEDOVNE:

– SOBOTA 15.8. POOBEDE – osobitná služba jednotlivcom (zoznam je už takmer plný, ale ešte je možné prihlásiť sa napísaním Vladovi na vladozak@gmail.com)

– SOBOTA – 17:00 spoločné stretnutie & chvály & modlitby za ľudí.
– NEDEĽA 16.8 o 9:00 – bohoslužby s Declanom
– NEDEĽA od 15:30 – služba synom & dcéram Otcovho domu

PS. pozývame Ťa aj do spoločného pôstu v stredu 12.8. Tešíme sa na duchovný prielom pre každého jedného z vás.
PS2. tu si môžete vypočuť Declanovu prednášku z YC

 

Autor:d0c

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.