• Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

Bohoslužby 6.12 v komunitách & spoločne na Záborského.

Kategórie: Blog


Ahoj drahý priateľu Otcovho domu,
V prvom rade Ti ďakujeme za tvoju spätnú väzbu ohľadom verejných stretnutí/bohoslužieb zboru O.D. Aj na základe spätnej väzby domácich zboru ako aj nášho najlepšieho vedomia a svedomia sme sa rozhodli ohľadom najbližej nedele 6.12. nasledovne:


FYZICKÉ STRETNUTIA NAJBLIŽŠIE TÝŽDNE:
1. V prvom rade povzbudzujeme fungujúce skupinky/komunity, aby sa stretli v nedeľu doobeda tak ako aj doposiaľ, či už fyzicky v skupinách do 6 ľudí, alebo aj viaceri online. Skupinková forma stretávania bola základom vzniku zboru Otcov dom a veríme, že je momentálne aj najbezpečnejšou formou. 

2. Vzhľadom na možnosť mať spoločné bohoslužby však chceme zároveň vytvoriť možnosť pre tých z vás, ktorí sa chcú fyzicky stretnúť na bohoslužbách, či už preto, že nemajú svoju komunitu, alebo jednoducho chcú byť s ostatnými. Aj preto bude najbližšiu nedeľu 6.12. o 10:00 možnosť modliť sa a chváliť spolu osobne. Bohoslužby sa budú konať paralelne v dvoch veľkých miestnostiach na Záborského 45 (sídlo Worship roomu O.D, viď mapku nižšie) Pred deti bude k dispozícii detská hernička, avšak pod dohľadom rodičov. LA BOMBA OSTÁVA STÁLE ZATVORENÁ

Prosíme, aby si prišiel len v prípade, že si zdravý/zdravá, resp. že si v posledných dňoch nebol v kontakte s covid-pozitívnou osobou.

Ohľadom nášho fungovania Ťa budeme informovať, avšak do vianoc plánujeme aspoň 1 vianočné celozborové stretnutie v La bombe buď 13 alebo 20 decembra.

3. Nezabudli sme ani na tých z vás, ktorí momentálne preferujete nestretávať sa vo väčších množstvách. (41,7%). Náš LIVE stream môžte sledovať naživo každú nedeľu o 18tej na našom youtube & facebooku.

Tešíme sa na vás, či už OSOBNE v Komunitách, na Záborského alebo ONLINE:-)

za O.D,
Vlado

Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.