Stretnutie KvM pomocníkov ľuďom bez domova

  • 18:00
  • budova CASD, Cablková 3, Bratislava
Milí priatelia,
veľmi sa teším, že mám opäť príležitosť pozvať vás na STRETNUTIE DOBROVOĽNÍKOV slúžiacich ľuďom bez domova a to už budúci pondelok 12.6. o 18:00 v priestoroch CASD na Cablkovej 3.
Boli by sme veľmi radi, ak by ste si toto stretnutie dali do kalendára a aj sa ho zúčastnili 🙂
Len na ochutnávku: budeme mať opäť spoločné hry, chvály a krátke slovo. Budeme tiež veľmi radi, ak s nami budete zdieľať vaše svedectvá a dáte nám tak možnosť viac vás spoznať.
Rada by som vás tiež informovala o novinkách v službe ľuďom bez domova. Keďže sa nám výrazne oteplilo, tak na výdaj nápojov už netreba chystať čaj, ale sirupovú vodu (1 fľaša sirupu na varnicu).
Iste ste si všimli, alebo aj zažili na vlastnej koži, že ošetrovanie klientov je v plnom prúde. Momentálne sa táto služba formuje a náš tím (Anka, Janka, Zuzka, Káčer) robia úžasnú robotu. Chcela som vás poprosiť, ak by ste vedeli, alebo mali kontakt na ľudí ktorí pracujú z obväzovým materiálom a vedia darovať napr. exprirovaný obväzový materiá alebo základné lieky pred expriráciou, aby ste neváhali a dali nám vedieť.
Stále prebieha aj zbierka letného pánskeho oblečenia – momentálne máme vybrakovaný sklad, takže akútne potrebujeme vyzbierať oblečenie, ktoré môžeme každý štvrtok na výdaji dať našim klientom. Všetky informácie o tom čo a kam to doniesť nájdete na našej web stránke tu:
V prípade, že by ste sa chceli v najbližšej dobe zapojiť do výdaja, tak tu sú voľné termíny:
8.6. štvrtok – hľadám jedného človeka (nemusí mať auto) na výdaj polievky
13.6. utorok – hľadám tím na výdaj nápojov
15.6. štvrtok – hľadám tím na výdaj nápojov
Ďakujem vám za vašu ochotu a službu, nech vás Pán Boh vedie po celý týždeň a obdarúva vás denno denne svojou milosťou.