Follow Us………

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

Turbulencia 2017 (Nitra)

  • 18:00
  • MediaHause, ul. Fraňa Mojtu 18, Nitra

Milí priatelia,

srdečne vás pozývame, aby sme sa ako Otcov dom pridali na túto skvelú udalosť, ktorú pripravujú naši priatelia Miro & Marta Tóthoví z Nitry.

v&m

Pozvanie prijali niekoľkí veľmi vzácni rečníci, o ktorých si môžete prečítať na web stránke www.krestanskecentrum.sk, kde nájdete aj všetky ďalšie informácie.
Tento rok bude Turbulencia v dátume 8. – 12. február a čaká nás 7 prebudeneckých zhromaždení. Paralelne prebieha konferencia TurboKids pre deti. Všetky vstupy sú ZDARMA.
turbulenciaturbulencia2

Pozvanie od pastora “Kristus mestu” Mira Tótha

Hospodine, počul som o Tebe zvesť a videl som Tvoje dielo, Hospodine. 
Oživ ho v najbližších rokoch. V najbližších rokoch urob ho známym, 
v hneve pamätaj na zľutovanie! Habakuk 3,2

Habakuk bol prorokom, ktorý sa v dobe odvrátenia izraelského národa od Boha, pred Pánom prihováral za jeho záchranu. Vedel o súde, vedel o odpadnutí, ale poznal aj Božie srdce. A preto si pre svoj národ vyprosoval Božie navštívenie: „Bože, počul som o tvojich divoch. Poznám všetky príbehy. Naši otcovia zažili tvoju slávu. Áno, vzdialili sme sa a zasluhujeme si súd. Ale spomeň si na nás a oživ svoje dielo v našej generácii!“ Habakukovi nestačila história prebudení. Neuspokojil sa s veľkým duchovným dedičstvom. Nechcel len minulosť. Jeho volaním bolo prebudenie, Božie navštívenie a obživenie.
 
Je mojou vášňou, aby sa Habakukova modlitba stala našou. Pýtam si, aby sa Božie navštívenie v našom národe stalo fenoménom tejto generácie. Túžim po náraste duchovného hladu po Božej prítomnosti. Chcem vidieť hlad po Božom slove a jeho pravde. Chcem vidieť, ako sa Božia prítomnosť stáva prioritou v našich životoch. Chcem vidieť autentické pokánie, opravdivé oslobodenia, chodenie v čistote, naplnenia vo Svätom Duchu, život v radosti. Chcem vidieť uvoľnenie Božej moci nadprirodzeným spôsobom. Chcem vidieť nárast zachránených pre večnosť v našom národe a našej generácii ako nikdy doposiaľ.
 
Pozývam ťa, aby si sa stal súčasťou tohto hnutia. Pozývam ťa na sériu prebudeneckých zhromaždení v Nitre. Nechaj sa strhnúť tým, čo je tlkotom Božieho srdca. Príď s očakávaním. Nenechaj si ujsť, čo Boh chystá! Turbulencia 2017, od stredy do nedele, je časom aj pre teba!