Follow Us………

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

HURÁ LETO alebo 3 veci, na ktoré sa Vlado v OD teší:-)

Kategórie: Blog,Z Vladovho pera

HURÁ LETO! JE TU NAJLEPŠÍ ČAS DOSTAŤ DO FORMY SVOJU telo MYSEĽ!🙂
Školský rok nám skončil & začínajú prázdniny! Gratulujem obzvlášť všetkým študentom, že ste to dotiahli až sem, ale myslím, že aj my dospelí sa tešíme ako deti:-)

3 VECI, NA KTORÉ SA V O.D. VEĽMI TEŠÍM:
 
1. Od tejto nedele začíname pre mňa srdcovú tému – OBNOVENÁ MYSEĽ, ktorú som nazval W.W.J.T. (Think) Budeme hovoriť o tom, ako rozmýšľať ako Ježiš a tiež odhalovať a smiať sa na klamstvách nepriateľa, ktorým sme možno uverili. (HAPPY MIND, HAPPY LIFE:-)
 
2. VECI, KTORÉ SÚ PRED NAMI – vytiahni svoj kalendár, klikni na tento link a nájdeš tam DÔLEŽITÉ DÁTUMY udalostí, ktoré nás čakajú ako napr. aj ďaľšia víkendOFFka OD v Terchovej, návšteva tímu z USA & iné.
 
3. TVOJA INICIATÍVA & SPOLOČNÝ ČAS
V zbore spúšťame tzv. „Letný režim,“ čo znamená, že pravidelné modlitby & kurzy počas týždňa budú pozastavené. O to viac to bude príležitosť pre každého z nás zvolať priateľov z OD a ísť niekde na opekačku, bajky, evanjelizovať do úlíc, okúpať sa, alebo zorganizovať modlitby doma či vo WR:-) Iniciatíve sa medze nekladú:-) V tomto sa spolieham na vás priatelia! Dbajme jeden o druhého! Nebuďme exkluzívni, ale inkluzívni, využime leto na to, aby sme boli viacej spolu (a čas na FB sa nepočíta:-)
 
PS. Pre pozvanie & informovanie ľudí počas leta kludne použi našu FB skupinu, alebo napíš  na otcovdombratislava@gmail.com a radi to zavesíme na web.
 
s úctou,
 
Vlado
Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.