Follow Us………

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

Zborová víkendOFFka O.D. – PRIHLASOVANIE

Kategórie: Blog,Naše aktivity,Zo života spoločenstva

Milovaná Otcova dcéra, milovaný Otcov syn,

Ako dcéru /syna Domu Ťa pozývame na spoločný víkend nášho spoločenstva. Bude to víkend plný Božej prítomnosti a veľmi sa tešíme, že budeš toho súčasťou. Pri uponáhľanom živote v Bratislave vidíme za kľúčové vyhradiť si čas pre Pána a jeden pre druhého:-)


Našimi hosťami bude pastorka Jean Lim z Malajzie aj so svojim tímom z Ázie. Túto powerful „babičku“ stretávam posledné roky na Konvokácii v Jeruzaleme a veľmi som si ju zamiloval. Založila vyše 20 domovov modlitieb „Glory place“ po celej Ázii, slúži vo veľkej moci, pomazaní a zároveň nádhernej tichej pokore. Jednoducho žena hlasného srdca a tichých slov. Spolu s ňou príde aj tým mladých uctievačou na harfách. Proste heaven on earth:-)

 

 

V piatok začíname večerou a končíme v nedeľu po spoločnom obede. Veľmi Ta povzbudzujeme, aby si prišiel už v piatok večer. Keďže kapacita chaty je obmedzená, odporúčame registrovať sa a zaplatiť čím skôr. Prihlasovanie uzatvárame 7.októbra 2018.

Ubytovanie bude v chate Šípková v Terchovej kde mame izby s rôznou kapacitou: http://sipkova.sk/stranka/titulka 

Rôzne možnosti prihlásenia sú uvedené vo formulári. Hneď po vyplnení formuláru je potrebné uhradiť registračný poplatok na IBAN SK86 7500 0000 0040 2521 0117. Do poznámky napíš za koho platíš, variabilný symbol je 1210. Bez platby je registrácia neplatná. Poplatok je nenávratný a ak sa po registracii rozhodneš neísť musíš si za seba nájsť náhradu.

Tešíme sa na tento spoločný čas a vidíme sa v Terchovej!

Vyplň PRIHLÁŠKU kliknutím na tento link, alebo vyplň prihlášku nižšie.

Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.