Follow Us………

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

MODLITEBNÁ REŤAZ ZA NAŠU KRAJINU

Kategórie: Blog

Dovoľte, aby sme Vás slovom Písma z druhej knihy Kroník 7:14 srdečne pozdravili na začiatku roku 2020.

„a môj ľud, ktorý sa volá mojím menom, sa skloní a bude sa modliť, bude hľadať moju tvár a odvráti sa od svojich zlých ciest, ja vypočujem z neba, odpustím ich vinu a ich zem uzdravím.“

Už dlhšiu dobu viacerí prežívame urgentnosť zmobilizovať cirkev k modlitbám v našom národe a postaviť sa proti zlu, ktoré sa v našej krajine rozmáha.
Vieme, že po Slovensku povstalo veľa modlitebných skupín, vzácnych modlitebníkov, a to je určite Božia odpoveď na túžby, ktoré vkladá do našich sŕdc sám Boh.

S novým rokom vstupujeme do predvolebného obdobia a uvedomujeme si, že náš Boh nám dal do správcovstva túto krajinu a v nej aj našich spoluobčanov, ktorých máme milovať, pomáhať im a byť pre nich svetlom i soľou.
V uplynulom roku sme boli svedkami odkrytia mnohých klamstiev a nespravodlivostí páchaných v tejto krajine. Všetky tieto zlé skutky nás ponižujú a iste ste si aj Vy všimli, že chcú ovládať našu krajinu.
Viac o tejto modlitebnej výzve Kresťanov v Meste sa dozviete tu: https://www.krestaniavmeste.sk/wp-content/uploads/2020/01/Modlitby-za-krajinu1.pdf

Pripravili sme formulár na zapisovanie sa do modlitebnej reťaze od 20.1.2020- do 29.2.2020, 24/40. Každá hodina má 2 políčka, teda je možné sa modliť 1/2 hod. alebo 2 osoby po 1 hod. alebo celé skupinky. Prajeme Vám nádhernú Božiu prítomnosť pri modlitbách a radosť, že môžme byť užitoční služobníci nášho Všemohúceho Boha! FORMULÁR nájdete TU.

Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.