Follow Us………

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

Niečo o mne

Kategórie: Ivana Slaminková /Nepál/

IMAG2345_1Kto som?

Som Ivanka. Dcéra Kráľa. Kedysi nedeľná kresťanka, dnes žena zamilovaná do Ježiša. Keď som objavila, že s Bohom môžem mať skutočný vzťah, stal sa mi tou najbližšou osobou. Milujem svojho Ocka. Milujem Ho preto, aký je. Milujem Ho preto, že si ma vybral. Že Ho nezaujímala moja minulosť, že ma stále videl takú, akú si ma vysníval a trpezlivo čakal, kým to objavím aj ja. To, keď som sa mu odovzdala celá, bolo najlepším rozhodnutím v mojom živote. A zároveň začiatkom nového života s Ním.

 

Keď sa mi život radikálne zmenil…

Vyrastala som na východnom Slovensku ako najstaršia zo 4 súrodencov. Po gymnáziu som sa rozhodla odísť do Bratislavy a študovať informatiku. Už počas štúdia som sa zamestnala v IT spoločnosti a moja kariéra sa veľmi sľubne rozbehla. Ako 23-ročná som sa vydala a v očiach ľudí okolo, mala všetko. Manžela, kariéru, úspech, krásny dom, skvelý plat. Po 2,5 ročnom manželstve sa ale dozvedám, že ma môj manžel podvádza. Zrada, hnev, hanba, strach z budúcnosti. Môj život sa mi rozsypal pod rukami. V danej chvíli bolo veľmi ľahké podľahnúť sebaľútosti a zostať zatrpknutá na zvyšok života. Vybrala som si ale Nádej. Život. Lásku. Ježiša. Toho jediného, kto mi v tejto chvíli mohol pomôcť. S vedomím, že mi ponúka nový začiatok a je so mnou, som sa rozhodla čeliť okolnostiam. Nedovolila som im ani mojej minulosti, aby diktovali to, ako bude vyzerať moja budúcnosť. Narodila som sa predsa pre víťazstvo. Vykročila som. Do bolestivého procesu odpustenia, ale zároveň do tej najbezpečnejšej náruče svojho Ocka. Čo mi to prinieslo? Naozajstný život. Naozajstnú lásku. Naozajstné šťastie. Spoznávanie toho najmilujúcejšieho Otca na svete. Objavenie toho, kto som v Ňom a prečo ma sem na zem poslal. Nech máš okolo seba kohokoľvek, vlastníš čokoľvek, kým nemáš Jeho, nemáš nič. Nikto ťa nebude nikdy milovať tak dokonale, ako miluje On. Nikto ťa nikdy nespraví tak šťastným ako On. V nikom a ničom nenájdeš to, čo môžeš nájsť v Ňom.

…a zistila som, prečo som tu.

Pochopila som, že som bola stvorená, aby som milovala Jeho. Aby som milovala samú seba. A aby som milovala ľudí okolo. Stvoril ma, aby som Jeho lásku niesla medzi národy. Svoju vášeň pre tých posledných z najposlednejších vložil aj do môjho srdca. Mojou odpoveďou bolo úplné odovzdanie sa. Nech žiada čokoľvek. Nech to stojí čokoľvek. Nemám Mu čo dať, len svoj život, svoje Áno. Preto idem. Kamkoľvek ma zavolá. Ku komukoľvek ma pošle. Len aby som Ho našla viac…

Verím, že ťa môj blog povzbudí. Je o mne a o Bohu. O dobrodružstve, do ktorého ma pozval. O tom, čo vnímam, prežívam, kdekoľvek sa nachádzam.

Chcem ti povedať, že nech si na svojej ceste kdekoľvek, ak si Ježišov, tvoja minulosť už nad tebou nemá moc. Vlastne už neexistuje. Narodil si sa, aby si žil víťazne. Si predurčený pre slávu. Lebo si synom, dcérou Kráľa. Nech ťa čítanie každého riadku privedie bližšie k Nemu.

Autor:Ivanka

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.