Follow Us………

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

Nový režim OTP na nedeľných stretnutiach od 8.11. – REGISTRÁCIA

Kategórie: Blog

Ahoj drahý/á domáci & priateľ/ka Otcovho domu, 

Keďže podľa COVID automatu sme od 8.11. vstúpili do červenej farby, rozhodli sme sa po zohľadnení viacerých faktorov ako aj preferencií našich dobrovoľníkov (očkovaných aj neočkovaných) a hlasovaní domácich zboru minulú nedeľu, fungovať na toto obdobie v režime OTP. (očkovaní, testovaní, prekonaní). 


Mrzia nás akékoľvek komplikácie, ktoré to môže niektorým spôsobiť. Zároveň Vám vopred ďakujeme za Váš ohľaduplný a zrelý postoj a prístup. Je nám to samým proti srsti, pretože sme nikoho nechceli obmedzovať ani zvýhodňovať, či znevýhodňovať, avšak určitý kompromis bol vzhľadom na výrazný kapacitný limit nevyhnutný. (15m2 na 1 osobu v režime základ je veľmi limitujúce, zatiaľčo v režime OTP sa nás môže stretávať až 150 – teda celý zbor). 


PS. Bolo pre mňa vzácne čítať aj viaceré odpovede nezaočkovaných služobníkov, z ktorých väčšina v dotazníku vyjadrila svoju ochotu podporiť režim OTP vzhľadom na druhých a znášať tak cenu, ktorá je s tým spojená. Veľmi si to vážim a ďakujem Vám! Niekedy možno naša osobná sloboda nie je až tak o našich právach a pravde, ale aj o našej ochote výjsť si navzájom ako spoločenstvo v ústrety. Ďakujem Vám za to, že spoločnými silami nedovolíme, aby nás naše osobné pohľady na očkovanie rozdelovali a budeme sa usilovať zachovať si vzájomnú úctu a rešpekt.


Myslím, že aj v tomto je to príležitosť byť INÍ než tento svet a byť svetlom pre našu spoločnosť, ktorá je momentálne rozhádaná viac, než kedykoľvek predtým. Využime ju:-) Osobne tiež verím, že ako spoločenstvo vstupujeme do jedného z najkrajších období existencie nášho zboru. Nenechajme si to ujsť:-)
Tešíme sa na Vás aj túto nedeľu 14.11. o 10:00 v La Bombe na Prievozskej 18. 

REZERVUJ SI MIESTO čim skôr TU: https://forms.gle/7Y7WKb426mXfth5h6

Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.