Follow Us………

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

ODSÚDENIE PUTINOVEJ INVÁZIE UKRAINY

Kategórie: Blog

V geopolitických udalostiach je niekedy náročné aj nebezpečné z dialky posudzovať, kto je ten dobrý a kto zlý… Aj preto našou úlohou nikdy nie je odsúdiť ČLOVEKA, či národ, avšak máme zodpovednosť odsúdiť konkrétne SPRÁVANIE, ktoré ubližuje druhým.

S rastúcim zastrašovaním, agresiou & klamstvami zo strany prezidenta Putina a dnešným zaútočením zo strany Ruska (resp. Vladimíra Putina) na Ukrainu, je nevyhnutné vyjadriť náš odpor & odsúdenie voči takémuto konaniu. Myslíme na našich priateľov na Ukraine aj v Rusku a všetkých nevinných, ktorí budú musieť znášať následky tohto bezohladného mocenského rozhodnutia.

Prosím, buďme okrem modlitby pripravení otvoriť aj svoje domovy pre tých, ktorí to najbližšie obdobie možno budú potrebovať. „Lebo som bol hladný a nedali ste mi jesť, bol som smädný a nedali ste mi piť, PRIŠIEL SOM AKO CUDZINEC a neprichýlili ste ma, bol som nahý a nepriodeli ste ma, bol som chorý a vo väzení a nenavštívili ste ma.“ (Matúš‬ ‭25:42-43)‬

Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.