Follow Us………

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

Otcov dom NEWS!

Kategórie: Blog,Naše aktivity,Zo života spoločenstva

ahojte rodinka!

Máme pre vás 3 skvelé správy:

1. KMENE OTCOVHO DOMU – Je to pre nás veľmi dôležité a kľúčové obdobie! Ako vodcovský tím túžime otvoriť naše domácnosti a pozvať vás do tohto učeníckeho procesu. Na našom webe už je formulár, kde sa dozviete viac a kde môžete vyjadriť váš postoj. Pozývame ťa do modlitieb za túto vec. V priebehu novembra/decembra sa k chceme stretnúť s tými z vás, pre ktorých sa OD stal vašim domovom a počuť vaše srdce, aby ste mohli byť uvoľnení do plnosti vášho povolania.

2. MODLITBY ZA YC
Ako asi viete, tento víkend chystáme YC Slovensko s Jasonom Uptonom. Všetci ste veeeľmi pozvaní – bude to vzácny čas v Božej prítomnosti. Viac info nájdete na www.generaciaY.sk Je treba kúpiť si vopred lístok. Ďakujeme vám aj za modlitby za nás s Martinkou v tomto čase – tlaky sú veľké a preto očakávame obrovské požehnanie počas YC:-)

3. BIBLICKÁ ŠKOLA S RANDY BOYDOM
Ďalšie pozvanie sa týka biblickej školy s Randy Boydom, ktorá bude hneď ďalší víkend. Randy je veľmi vzácny boží muž a viaceri sa tam chystáme. Treba sa tiež zaregistrovať a platí sa 12,-EUR za piatok a sobotu. Povzbudzujem vás, aby ste prišli. Bude do v KC Prielom a je to robené pre všetky zbory a služobníkov v BA. (dole su blizsie informacie)
a tu je link na prihlásenie: vyplnením >>on-line registračného formulára<<.

s láskou,

vlado & martinka

Milí priatelia!

Budúci piatok a sobotu 13. – 14. novembra 2015 bude ďalší kurz biblickej školy na tému Komunikácia s Bohom. V tomto kurze sa naučíme, akými spôsobmi k nám Boh hovorí, ako rozlíšiť Boží hlas, ako môžeme Boží hlas lepšie počuť, čo učí Biblia o prorockom dare, ako prijímať a rozsudzovať proroctvo. Vyučovať bude Randy Boyd.

Ak sa chcete tohto kurzu zúčastniť, registrujte sa, prosím, vyplnením >>on-line registračného formulára<<.

Tešíme sa na vás!


Sabina Bocková

KRESŤANIA V MESTE
Východná 7B, 831 06 Bratislava
www.krestaniavmeste.sk
kancelaria@krestaniavmeste.sk
www.facebook.com/krestaniavmeste

Vnorený obrázok 1

 

Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.