Follow Us………

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

Otcova škola uzdravenia s Declanom Kennym od 16.2.

Kategórie: Blog

Spolu s Declanom Kennym z Írska pripravujeme 4 stretnutia zamerané na duševné a emocionálne zdravie. Stretnutia budú prebiehať štyri stredy po sebe od 16.februára do 9.marca vždy o 19tej. Bude možné prísť vždy osobne do Worship roomu OD na Záborského 45 (následne po zborových modlitbách), alebo sa pripojiť online cez Zoom.

Stretnutia budú vedené spôsobom spočinutia v Božej prítomnosti, krátkych vyučovaní, čítaní Božieho slova, chválami & modlitbou. Ak máš záujem zúčastniť sa, vyplň prosím registráciu nižšie.

PRIHLÁSI SA MÔŽE TU: https://forms.gle/h6aopA5tkxsSfEv36

Declan Kenny slúži ako pastor zboru Jesus Church v Írsku. Je jedným z duchovných otcov vodcovského tímu Otcovho domu a má špeciálny dar modliť sa za duševné, duchovné a emocionálne uzdravenie. Osobne sme boli svedkami, ako boli cez jeho službu ľudia vyslobodení z okultizmu, new age či hlbokých traum z detstva. Slúži jedinečným spôsobom a tiež zmyslom pre humor jemu jedinečným:-)

Tešíme sa na Teba

Declan & Vlado

Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.