Follow Us………

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

Poď s nami na Konvokáciu v Jeruzaleme 2017

Kategórie: Blog,Naše aktivity

Ahojte,

ako každý rok, aj tento rok sa chystáme ako väčšia skupina z Otcovho domu na Konvokáciu Všetkých Národov v Jeruzaleme.  Ubytovanie odporúčame priamo na mieste diania Konvokácie – hotel Ramat Rachel v Jeruzaleme v dňoch 20.septembra – 4. októbra 2017. (prvých 10 dní je samotná Konvokácia v Jeruzaleme a posledné 3 dni sa cestuje & modlí po rôznych lokalitách Izraela).  Keďže najlacnejší spôsob ubytovania (dormitory) býva veľmi rýchlo obsadený, odporúčame prihlásiť sa čím skôr, ideálne v priebehu mája /najneskôr v júni/. Taktiež odporúčame pridať sa do našej FB skupiny Slováci idú na konvokáciu 2017.

Kontaktnou osobou je Marcelka Macejová. Kontakt: marcelamacejova@gmail.com

(pripájame email od Marcelky)
DÔLEŽITÉ INFO:  Link na prihlasku & info o cenách:

Kto mate vazny zaujem, prosim, vyplnte, podpiste, nafotte a poslite mi na mail.
Ceny pobytu su rozne, zatial vsetci chodime na dormitory, kto chcete hotel, dajte mi vediet o dost skor, aby ste mali zaruceny Ramat a neboli by ste mimo :).

Prihlášky:
Ak ste ešte neposielali prihlášky Marcelke, tak jej prosím pošlite čím skôr, najneskôr do 2.6.2017. Prihlášky majú byť čitateľne vyplnené :). Môžete aj neskôr, ale je tu riziko, že nebudete bývať v Ramat Racheli.
Založenie dolárového účtu:
Marcelka do konca tohto týždňa založí dolárový účet a pošle nám jeho číslo. Preto by bolo veľmi dobré, aby ste si už zamenili doláre (teraz je celkom dobrý kurz).
 
Zaplatenie poplatku za konvokáciu
Alena z Izraela písala, že pokiaľ peniaze na ich účte nebudú do 19.6.2017, nevedia už garantovať miesto v Ramat Rachel. Preto všetci, ktorí chcete mať istotu, že budete v Ramat Rachel, pošlite peniaze do 2.6.2017 (najneskôr).
Peniaze sa pošlú spolu jedným transferom, aby bolo nižšie poplatky za prevod. Je potrebné poslať          1. 474,- USD, ak chcete dormitory za celý pobyt (1.469 USD je poplatok a 5 USD za bankový prevod).
Ak pošlete neskôr, môžete, len je tu riziko, že budete spať v inom hoteli, čo už nemusí byť až také príjemné.
Verím, že sa všetci tešíte, lebo tento rok bude špeciálny :).
 LETENKY:
 Ceny su okolo 260 €, rozne. Kto by ste sa chceli pohrat s tym, odporucam stranky www.skyscenner.net, www.farecompare.com, www.austrian.com.
Pozerala som, ze v stredu su aj priame lety z Bratislavy, ceny je asi 300 €, je to presne od zaciatku konvokacie do konca, cize ti, co chcete ist len a len na konvo, nech sa paci ako alternativa.
Po ine roky sa slo aj par dni pred, pripadne par dni po, kto by teda mal zaujem, najlepsie lety su z Viedne, Austrianom.
Dakujem a pekny den,
Marcela
ANCJ 2017 flyer_Eng-Page1 ANCJ 2017 flyer_Eng-Page2
Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.