• Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Naše stretnutia počas obmedzení:

+

Pomôž nám privítať národy na Európskej Konvokácii 2018!

Kategórie: Blog,Naše aktivity

EURÓPSKA KONVOKÁCIA 2018
Tak sa nám to blíži a už čoskoro v Bratislave privítame priateľov z 50 krajín Európy;-) Priatelia, rezervujte si 23-25. marec 2018 pre túto výnimočnú udalosť pre Slovensko i Európu! Registrovať sa za zvýhodnenú cenu môžete len do 31.decembra 2017!!!

Zároveň vás pozývame pridať sa k tímu dobrovoľníkov Konvokácie! Ak by to nebolo pre dobrovoľníkov z OD, tak by sa Konvokácia nikdy neudiala! Preto Ťa chceme ako domáceho zboru prednostne pozvať, že by si sa stal jedným z nich.  Nie, nebude to vždy ľahké, bude nás to stáť veľa úsilia, obete a možno menej spánku:-), ale naša odmena u Pána je istá!Ak môžeš a si ochotný vyhrnúť si rukávy a pridať ruku k dielu, PRIHLÁS SA ako dobrovoľník najneskôr do konca decembra vyplnením STRUČNÉHO FORMULÁRA.

Ak sa nemôžeš zapojiť ako dobrovoľník, prosím modli sa za prípravní team a prakticky nám veľmi pomôže zdielanie príspevkov Európskej Konvokácie na Facebooku:-)

Pozri videodokujent z Európskej Konvokácie 2017

Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.