Follow Us………

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

Slovenský Národný deň pôstu, modlitieb & chvál – 16.jún 2017

Kategórie: Blog,Naše aktivity

POVSTAŇ A SVIEť (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Milí bratia a sestry po celom Slovensku!

Ako zástupca skupiny modlitebníkov za Slovensko a za našu vládu, ktorá sa spolu stretáva viac ako 9 rokov na Bratislavskom hrade a ktorá spolupracuje s kresťanmi v Slovenskom a Bruselskom parlamente, si Vám dovoľujem predstaviť nádhernú víziu, ktorú nám Pán zjavil pre rok 2017:

Slovenský Národný deň pôstu, chvál a modlitieb
16.6.2017

 

AKO SA MÔŽETE PRIDAŤ?
Môžete si v ten deň urobiť vlastné chvály, modlitby vo svojich domácnostiach, či spoločenstvách, alebo sa spolu s nami jednoducho zjednoťte ako jednotlivci – kdekoľvek už budete!

16.6.2017 presne o 18:00 z miesta, kde ste zatrúbime spolu na šofar, vyznáme v piesni „Náš Pán On je Kráľov Kráľ,“ že Ježiš je Kráľom a Pánom nášho národa. Budeme sa modliť za odpustenie hriechov, očistenie krajiny, o milosť, požehnanie, uzdravenie & spasenie pre náš národ!

(My spolu s Jamesom Evansom a ďalšími modlitebníkmi a uctievačmi budeme zjednotení na Bratislavskom hrade, ktoré je miestom kráľa a vlády. Ste vítaní pridať sa.)

Ako Otcov dom budeme v modlitbách & pôste za náš národ pokračovať aj v sobotu 17.júna od 6tej ráno do 18tej vo Worship roome Otcovho domu na Košickej 37.

PREČO?
Božie slovo hovorí v 2 Kronickej 7:14-15:

14 avšak môj ľud, po mne pomenovaný, sa pokorí, bude sa ku mne utiekať a odvráti sa od svojich zlých ciest, vypočujem ho z nebies, odpustím mu hriech a jeho zem uzdravím. 15 Odteraz budem upierať zrak a zbystrím sluch na modlitbu na tomto mieste.

Kráľovná Ester rovnako predstúpila pred Kráľa, prosila o milosť pre svoj ľud a potom sa veľmi rýchlo po celom kráľovstve rozšírila správa o tom, že si židia mohli zachrániť svoje životy. Nikto nepozeral na to, z akého je kmeňa. V jeden deň sa spojil celý národ.

Verím, že my teraz v smelosti môžeme predstúpiť pred KRÁĽA KRÁĽOV ako Nevesta Kristova. Nehľadiac na to, z akého sme spoločenstva, denominácie. Nevesta Kristova je len JEDNA.

Verím, že vy samy najlepšie poznáte potreby a túžby vášho kraja. Povzbudzujem vás ísť aj do prírody, na symbolické miesta (minimálne dvaja podľa Božieho Slova).

Vyznajme : Vstaň, zasvieť, lebo prichádza tvoje svetlo a Hospodinova sláva vychádza nad tebou!  (Iz 60.1)

Pozri sa, kto z tvojich priateľov na Facebooku sa zúčastní TU.

HISTÓRIA:
19.decembra 2015 nám NR SR povolila mať koncert chvál v Koncertnej sále Bratislavského hradu (youtube: Hrad korunovanie Ježiša 2015) kde sme spolu prehlásili panstvo Pána Ježiša ako jediného Pána Slovenska. Všetci sme spolu vnímali, že Pán túto obeť chvál prijal a odpovedal na naše modlitby za náš národ.


Od 16. júna už nasleduje veľa úžasných akcií po celom Slovensku a verím, že 16.6.2017 môže byť „predvojom“ toho, čo bude Boh konať v roku 2017 na Slovensku ďalej.

Boh hľadí na srdce….Slovensko je srdce Európy. Nech sa zapáli prvou láskou a spolu volá na slávu nášho Pána, ako raz bude volať spolu so všetkými v nebi : „Svätý, Svätý, Svätý!“ Ako jedna duša.

S úctou a láskou Kristovou,

Ľudmila Trenklerová

Za skupinu modlitebníkov na Bratislavskom hrade

S podporou zboru: Otcov Dom Bratislava

Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.