• Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

Otcov

Pošlime spolu teplo na Ukrajinu

V prvú adventnú nedeľu 27.11. zahajujeme ďaľšiu verejnú zbierku Otcovho domu s názvom „Pošlime teplo na Ukrajinu.“ Cieľom je do 18.decembra vyzbierať 2000 EUR, za ktoré by sme v spolupráci s nadáciou Integra zakúpili dieslový generátor a poslali ho cez spoľahlivých partnerov na Ukrajinu.  Pridaj sa aj Ty poslaním ľubovoľného príspevku na zborový účelový účet, alebo nascanuj QR kód nižšie vo svojej bankovej appke….

Ako jednať s hanbou? Vlado Žák

Je veľký rozdieľ medzi vinou a hanbou. VINA je to, čo cítiš, keď spravíš niečo ZLÉ. „spravil som niečo zlé, spravil som niečo čo nie je v poriadku.“ HANBA je klamstvom, ktoré mi hovorí, že „ja som ZLÝ… ja nie som v poriadku.“

Napriek tomu aj dnes žije tak veľa božích detí pod ťarchou hanby a odsúdenia. Nechaj sa oslobodiť pravdou Božieho slova aj skrze túto nahrávku.

Prihláška za domáceho zboru O.D. na rok 2022/23

Božie slovo hovorí, že máme „robiť dobre najmä členom rodiny veriacich“ (Galaťanom 6:10). Aj preto chceme ako spoločenstvo vedieť, kto považuje Otcov dom za svoj duchovný domov a kto je len náhodný „okolo idúci“, či návšteva:-).  Ako spoločenstvo totiž veríme, že cirkev je RODINA. V rodine má každý svoje výsady a práva, ale aj povinnosti a zodpovednosť. Návšteva…

Prečítaj s nami Bibliu za 2 roky

Máme pre Teba skvelú letnú výzvu – resp. každodennú výzvu na najbližšie dva roky: prečítajme spoločne celú Bibliu za dva roky! Je to jedna z najlepších vecí, ktorú môžeš pre seba urobiť. V plániku nájdeš čítanie na každý deň – v priemere vždy 2 kapitoly.