• Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Naše stretnutia počas obmedzení:

+

Žák

Bozkávanie až po sexe, (Campfest 2016), Žákovci

Je moja sexuálna túžba požehnaním alebo prekliatím? Spravil Boh nejakú chybu, keď ma stvoril? Je Boží plán pre mňa, aby som sa oženil/vydala až po 40tke? Čo robiť, keď som stále bez partnera/ky? Prednáška Žákovcov z Campfestu 2016. Svet tvoju sexualitu znehodnocuje, náboženstvo ju zahanbuje, ale Boh sa z nej teší !!!

Doobedie deťom s Maťom Žákom

V nedeľu 17.marca ťa pozývame na špeciálny program pripravený pre malých i veľkých divákov! Okrem skvelých detských piesní sa o program postará Maťo Žák & jeho tím! Využi túto jedinečnú príležitosť a pozvi svojich susedov, kolegov, priateľov & rodiny s deťmi!

Čo je bázeň pred Otcom? Vlado Žák

Ako ide Božia Otcova dokonalá láska ruka v ruke so svätou bázňou pred Ním? Báť sa Boha je azda jediný pozitívny a zdravý strach, ktorý si v živote potrebujeme pestovať. Vlado hovorí o 3 aspektoch bázne pred Bohom-Otcom:

Ženské stretnutie Premenená 20.októbra

Milá Božia dcéra 🙂 Pozývame Ťa na ženské stretnutie v sobotu 20.10.2018. Stretávame sa o 9.30 v La Bomba na Prievozskej 18, program začne o 10:00. Toto nie je konferencia, ale stretnutie Božích princezien – bude to čas, kedy sa môžeš zastaviť a načerpať. Nejde nám o program, ale o stretnutie s Ježišom a jednej…