Follow Us………

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

Večer pre manželov 14.2.

Kategórie: Blog

Druhý februárový utorok (na Valentína:-) pripravujeme špeciálny večer pre manželské páry z nášho spoločenstva a ich priateľov. Sami dobre vieme, aké vie byť náročné budovať si vzťah uprostred všetkých povinností a nástrah a niekedy pomáha vedieť, že v tom nie sme sami:-) Tento večer je určený manželským párom, ktoré chcú posunúť svoj vzťah vpred, oddýchnuť si v dobrej spoločnosti a to všetko pri skvelom jedle!Keďže počet miest je obmedzený, odporúčame prihlásiť sa čím skôr.  

Večer pre manželov sa uskutoční 14.2. o 18:30 v krásnych priestoroch reštaurácie Plzenská brána v OD Slimák na Hálkovej 1. Cena za večeru pre dve osoby je 33 EUR. Po vyplnení prihlášky prosím bezodkladne pošli 33,- EUR na účelový účet Otcovho domu SK86 7500 0000 0040 2521 0117 (do poznámky napíš „Vecer pre manzelov, tvoje meno & priezvisko), alebo použi QR-kód (nižšie) vo svojej bankovej aplikácii. V cene je skvelé jedlo, limonáda, príjemné posedenie vo vyhradenom priestore len pre nás a k tomu aj živá hudba:-). Oficiálna časť programu skončí najneskôr do 21ej.

DRESS KÓD je elegantný – business casual (šaty, sako, atď…). Proste, nahoď sa:-)

Tešíme sa na Vás,
Martinka & Vlado

Prihlás sa vyplnením PRIHLÁŠKY TU.

Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.