Follow Us………

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

Pomôž 29.2. ZASTAVIŤ HAZARD v Bratislave

Kategórie: Blog

Ahoj priateľu,
pustili sme sa do zbierania podpisov na novú petíciu za zákaz hazardu v Bratislave a hľadáme zodpovedných ľudí ako si Ty, ktorí by boli ochotní pomôcť pred volebnými okrskami dvakrát po dve hodiny ako dobrovoľníci/zberači podpisov.

Na našej strane mame tentokrát primátora, mnohých starostov mestských častí i veľké množstvo poslancov, takže schválenie nového VZN by nemal byť problém.Musíme však získať aspoň 100 koordinátorov a 800 dobrovoľníkov, ktorí sa v spomínaný deň ochotne postavia pred volebné miesta v Bratislave a vyzbierajú spolu aspoň 70 000 podpisov. (Pre info: v minulosti sme vyzbierali okolo 90 000 počas jedného dňa.)

Chceme Ťa preto osloviť: Pridal by si sa k nám ako koordinátor na tento JEDEN deň alebo ako dobrovoľník – zberač podpisov na dvakrát po dve hodiny v sobotu 29.februára počas volieb do NRSR? Popis práce koordinátora v popise – PS.

Ak más záujem pomôcť, daj nám prosím vedieť napísaním na tento email. Ak to zvažuješ a máš ďalšie otázky, kľudne neváhaj zavolať mne, alebo sa príď osobne stretnúť.

Bližšie info nájdeš tu: http://bratislava.zastavmehazard.sk

Za team Zastavme Hazard,
Veronika Hliničanová

veronika.hlinicanova@gmail.com
+421910583120
Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.