Follow Us………

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

Zborová lyžovačka/chata v Čičmanoch 26.2-1.3.’22

Kategórie: Blog

Drahí naši z Otcovho domu! Chceme byť po týchto náročných mesiacoch opäť KONEČNE SPOLU 🙂

Naše obľúbené Čičmany 2022 – domácich & priateľov OD plánujeme počas jarných prázdnin bratislavského kraja, od 26. 2. (sobota) do 1. 3. (utorok). Veríme, že nám ju nič neprekazí. V pešej vzdialenosti od penziónu je skvelé lyžiarske stredisko Javorinka pre začiatočníkov aj pokročilých.

Záväzne sa prosím zaregistruj čo najskôr, keďže počet miest je obmedzený. Registráciu uzatvárame v nedeľu 6. febrára, prípadne skôr po naplnení kapacity. Tvoja registrácia je úplná až po zaplatení Tvojho ubytovania prevodom na náš bankový účet. Odporúčam Ti hned si ho preto poznačiť. IBAN SK86 7500 0000 0040 2521 0117. Do poznámky platby uveď „Cicmany 2022 a tvoje „Priezvisko“.

REGISTÁCIU za každú osobu & deti s nárokom na lôžko prosím VYPLŇ ZA KAŽDÚ OSOBU ZVLÁŠŤ. https://forms.gle/kEKBoBRYrpxzXTwx9

UBYTOVANIE & STRAVA

Celý pobyt sa začína v SOBOTU spoločnou večerou a končí sa v UTOROK raňajkami. V sobotu však môžeš prísť lyžovať už od rána a rovnako v utorok môžeš využiť ešte celý deň na lyžovanie/prechádzky. Ubytovanie bude možné od soboty obeda.

UBYTOVANIE – penzión Bystrík – pozri tu: http://www.bystrikpenzion.sk
Dospelí – jednotná cena nocľahu nezávisle od počtu osôb na izbe*
Deti do 3 rokov (bez nároku na lôžko a stravu) – ZADARMO.*
Deti od 3 do 12 rokov nocľah so zľavou *

  • plus poplatok 1,5€/osoba/noc – daň z ubytovania obci

Nemôžeme zaručiť, že každý bude na izbe s prefereovaným počtom osôb či s preferovanými osobami, keďže izby majú rôznu kapacitu. Spravíme však všetko čo bude v našich silách:-) Špeciálne požiadavky/potreby môžeš uviesť v poznámke na konci dotazníka, príklad „neznesiteľne chrápem“ 🙂

STRAVA
Dospelí – raňajky v cene ubytovania, večera
Deti do 3 rokov – príplatok za raňajky a večera je so zľavou
Deti od 3 do 12 rokov – raňajky v cene ubytovania, večera so zľavou

Paušálne plánujeme byť spolu 4 dni a 3 noci s raňajkami & večerou (Sobota – Utorok), obed paušálne neplánujeme, ale bude možné si ho doobjednať za cenu 5,- EUR.
Pre výnimočné okolnosti umožňujeme pobyt aj len na 2 noci (Sobota – Pondelok), ale pokiaľ to je možné, tak povzbudzujeme každého ostať až do utorka a prípade odísť hneď po raňajkách.

Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.