Follow Us………

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

Ženská konferencia Empowered

Kategórie: Blog

Pozývame Ťa na ženskú konferenciu EMPOWERED WOMEN – „ZMOCNENÁ“ – špeciálny čas chvál, slove, seminároch, uzdravenia a blízkosti byť jedna s druhou. Nachvíľku sa zastaviť, prepojiť sa cez rôzne generácie, modliť sa jedna za druhú a zakúsiť blízkosť Otcovho srdca ku každej jednej z nás….

Ženské srdce je tak rozmanité a skrýva sa v ňom tak veľa. Každá z nás prechádza cez ťažšie údolia, ale aj cez krásne výšiny. Túžime, aby sa ženské srdcia spojili a stali sa jedným srdcom, ktoré spoločne bije pre Jedného Kráľa.. Hlavným hosťom bude Alenka Šelongová z Českého Tešína, ktorá sa s nami podelí s jej silným príbehom.

Tešíme sa, že medzi nás zavítaš a zažiješ svoj osobný prielom, svoju osobnú skúsenosť, ktorá sa nedá ničím nahradiť…  Čakajú Ťa zaujímaví hostia a pripravujeme aj semináre na rôzne témy. 

 Ak ešte váhaš, či prísť, tak príď! Si viac ako pozvaná! 

Termín: 22. október 2022 (od 10.00 – 18.00)

Miesto: Tanečný klub La Bomba, Prievozská 18, Bratislava
REGISTRUJ SA TU: https://forms.gle/q7rDN5adDmd14mDb6

Registračný poplatok vo výške 10 € prosím pošli na IBAN SK86 7500 0000 0040 2521 0117 Referencia platby: Zenska konferencia, prípadne nascanuj QR kód vo svojej bankovej aplikácii.

Otvor svoju bankovú aplikáciu a pri zadávaní platby nascanuj QR kód.
Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.