Follow Us………

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

Ženská konferencia Fiesta 4-5.mája v Nitre!

Kategórie: Blog,Naše aktivity


Ahoj FIESTA priateľka!

Veľmi sa teším, že je pred nami ďalšia FIESTA konferencia. Ak si sa rozhodla prísť, veľmi sa na Teba teším. Ak sa rozhoduješ prísť, veľmi ťa pozývam, aby si prišla. Verím, že Boh bude konať niečo vzácne a silné.

Táto FIESTA bude o slovách, ktoré sú veľmi dôležité. Každá z nás vie zo svojej vlastnej skúsenosti, akú majú slová moc. Pamätáme si tie, ktoré nás zranili a dodnes v nás vyvolávajú emócie. Verím však, že si pamätáme aj tie, ktoré boli kľúčové v našom živote, pomohli nám rozhodnúť sa správne a posunuli nás na nové miesta.

Možno sa aj dnes nachádzaš v období, keď vieš, že potrebuješ posun. Vieš, že spôsob, akým si robila veci doteraz už nie je dostatočný. Niekde vo svojom vnútri vieš, že je čas na zmenu. Niečo sa musí zmeniť. Ja verím, že ak sa zosúladíme s tým, čo hovorí Boh o nás, o našich situáciách, o našej rodine, o budúcnosti… tak môžeme s dôverou preraziť a vidieť Božie – nové veci.

Najväčšie zmeny sa dejú najprv vo vnútri každého z nás. Aj slovenské príslovie hovorí: Čo na srdci, to na jazyku.
Verím, že aj táto FIESTA nás všetky rozvinie v rozpoznávaní situácií a v správnom pomenovaní vecí, ktoré nás následne uvoľnia do nových oblastí.

Povzbudzujem ťa, aby si prišla s otvoreným srdcom, aby si si pýtala od Pána posun, aby si sa spolu s nami modlila za túto FIESTU. Ja osobne očakávam konkrétne život-premieňajúce slovo, vzácnu jednotu na chválach, špecifické proroctvá, osobné povzbudenia a hlavne krásne spoločenstvo, ktoré spolu budeme prežívať.

Už teraz sa na Teba teším!

S láskou Marti a Fiesta tím

Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.