Follow Us………

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

Bohoslužby/oslava 13.12. o 10:00 v Komunitách & na Zoome

Kategórie: Blog

Drahý priateľ Otcovho domu!
Vzhľadom na situáciu ľudí zo zboru, naše presvedčenie o význame skupiniek ako aj celkovú situáciu a nálady v spoločnosti sme videli za dobré sa V NEDEĽU 13.12. STRETNÚŤ:

1. V KOMUNITÁCH/SKUPINKÁCH O.D. ONLINE O 10:00 – ak máš svoju skupinku, s ktorou ste sa za posledné obdobie stretávali v nedele doobeda, tak vás povzbudzujeme, aby ste boli spolu aj zajtra doobeda, či už fyzicky alebo online formou. Osobne verím tomu, že „MIKROCIRKEV“ – t.j. skupinkové fungovanie Ježišových učeníkov je budúcnosťou zdravej Cirkvi! Verím, že je to presne to k čomu nás ako spoločenstvo Ježiš navracia a tiež to, čomu nás chce cez túto kovidovú skúšku naučiť. Stačia 2-3, ktorí sa zídu v Jeho mene! Tam je On uprostred nich!

2. SPOLOČNE NA ZOOME O 10TEJ – všetkých domácich & priateľov zboru, ktorí komunitu NEMAJÚ, alebo sa tá ich zajtra nestretáva pozývame na zborový adventný spoločný čas aj s Večerou Pánovou o 10:00 na Zoome. LINK: https://us02web.zoom.us/j/8671650831?pwd=cnc4djhLV1Rsam1oR0J3c1Y1b3N2dz09Meeting ID: 867 165 0831, Passcode: 777

3. VEČER O 18TEJ POZÝVAME VŠETKÝCH SLEDOVAŤ NEDEĽNÚ OSLAVU s live chválami a vyučovaním na Youtube & Facebooku. FYZICKY SA ako spoločenstvo vzhľadom na to, že chceme prinášať nádej a nasledovania-hodné správanie (a nie pohoršenie!!!) spoločnosti vôkol nás zajtra v La bombe ani na Záborského NESTRETNEME!

PS. na 20.12. o 17tej chystáme outdoorové Vianočné bohoslužby s koledami a všetkým, čo k tomu patrí, avšak o tom, či nám to bude umožnené Ťa budeme včas informovať.
s úctou,


Vlado

Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.