Follow Us………

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

Impact weekend s Jonathanom Conrathom 6-8.apríla

Kategórie: Blog,Naše aktivity,Zo života spoločenstva

Pozývame vás na vzácny víkend aktivácie & praktického vyučovania, v ktorom sa ako Otcov dom pridávame k spoločenstvu KC Oheň v Petržalke. Jonathan Conrathe je vzácny Boží služobník a veľmi povzbudzujeme všetkých, ktorí chcú porásť a v odvahe vstúpiť do služby chorým, strateným & jednoducho všetkým, ktorí Ježiša ešte nepoznajú, aby sa tohto aktivačného víkendu zúčastnili.

Odporúčam prihlásiť sa najneskôr do 24.3.2017

ps. Vlado
————
Premýšľal si ako naplniť tvoje veľké poslanie od Pána Ježiša ? Ako sa pripojiť k Bohu a v Jeho autorite ísť, kázať, uzdravovať, vyslobodzovať a vidieť zachránených ? Chceš byť ešte efektívnejší, alebo máš pocit, že je to príliš ťažké … ?

Buď povzbudený, vytrénovaný a zaži praktickú skúsenosť.

IMPACT WEEKEND je intenzívny kurz v oblasti vyučovania a praxe, ktorá uvoľní kresťana a cirkev do efektívnej evanjelizácie a služby  v moci Ducha Svätého. Obsiahnuté témy poskytujú základy viery pre efektívnu službu v živote každého veriaceho. Cieľom stretnutí a lekcií kombinovaných s praktickou príležitosťou vykročiť vo viere je vystrojiť a uvoľniť lokálne zbory, aby zasiahli spoločnosť a uvoľnili evanjelium v moci do svojho mesta, či regiónu.

Jonathan CONRATHE je zakladateľom Valley Life Trust, ktorej súčasťou je misijná organizácia Mission24, s ktorou Jonathan chodí po celom svete a hlása evenjelium. Počas svojej 25 ročnej služby videl prísť v 45 národoch sveta k živej viere v Ježiša Krista vyše 200 000 ľudí. Božie slovo, ktoré hlása, Boh sprevádza nadprirodzenými uzdraveniami, zázrakmi a darmi Ducha Svätého.
Jonathan je súčasťou zboru Kingsgate Community Church v anglickom Peterborough. Jonathan trénuje evanjelistov v Anglicku aj v zahraničí.
http://www.mission24.co.uk


Informácie o priebehu:

V krátkej dobe doplníme podrobné informácie o čase a mieste

ŠTVRTOK
podvečer registrácia, prvý modul

PIATOK
ďalšie moduly
večerný tréning

SOBOTA
ďalšie moduly
evanjelizačné zhromaždenie vo vnútorných priestoroch

Počas prestávok bude k dispozícii malé občerstvenie.


Registrácia a poplatky:

V termíne do 24.3.2017 je cena:
• 10 EUR – poplatok za jednu osobu
• 5 EUR – poplatok pre študentov
• 6 EUR – skriptá, ktoré sú povinné

Po tomto termíne je cena:
• 13 EUR – poplatok za jednu osobu
• 7 EUR – poplatok pre študentov
• 6 EUR – skriptá, ktoré sú povinné

Rodinný balíček:
• Za 40 EUR je možnosť si do 24.3.2017  zakúpiť balíček zahrňujúci poplatok pre celú rodinu vrátane skrípt (1x v tlačenej forme, pre ostatných členov rodiny v pdf formáte).

Registračný poplatok sa platí:
• Bankovým prevodom na bankový účet SK2483300000002800987666
Do správy pre príjemcu uveďte vaše meno a priezvisko (ak sa jedná o rodinnú zľavu, uveďte meno a priezvisko kontaktnej osoby + počet ďalších prihlásených rodinných príslušníkov)
V prípade bankového prevodu je potrebné úhradu zrealizovať najneskôr v deň registrácie.
!!! Po 31.3.2017 je platba možná len v hotovosti.
• V hotovosti pri registrácii (6.4.2017)

Na školu je potrebné sa vopred registrovať vyplnením registračného formulára


Zrušenie registrácie:

Pri zrušení vašej účasti požadovať vrátenie vašej platby je možné najneskôr do 26.03.2017. Po tomto termíne z dôvodu rezervácie miesta, prípadne tlače skrípt, vrátenie platby nebude možné.


Kontakt:

impactweekend2017@gmail.com

Tešíme sa na vás.

Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.