Follow Us………

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

OD ťa pozýva na seminár SOZO v Třebíči

Kategórie: Naše aktivity,Zo života spoločenstva

SOZO je výnimočná služba vnútorného uzdravenia, ktorá nevedie ľudí k závislosti na poradcovi/človeku, ale učí ho, ako počúvať hlas Ducha Svätého v procese uzdravenia. Naši priatelia z CZ pozvali hlavných učitelov SOZO zo zboru Bethel v Kalifornii a my sa chystáme ako skupina z Otovho domu.
Ak máš na srdci pomáhať ľuďom vnútorným uzdravením & oslobodením, tak sa určite pridaj. Bude to silný víkend! Podľa počtu nahlásených dohodneme aj posádky do áut:-)

vlado & martinka

Základní SOZO seminář

je prvním Sozo seminářem v ČR, který přijedou vyučovat zakladatelky této služby Dawna DeSilva a Teresa Liebscher s týmem z církve Bethel v Californii.

Tento seminář je výcvikem zaměřeným na vybavení lidí tak, aby mohli pomáhat druhým projít procesem Sozo, ale také může být velmi nápomocný pro ostatní uzdravující, modlitební a poradenské služby a také pro jednotlivce, kteří se zajímají o vnitřní uzdravení a vysvobození.
Překlad z angličtiny do češtiny.

KDY: 10. a 11. 6. 2016

ČAS: pá a so 9:00-18:00

KDE: v prostorách společnosti WCT

U Obůrky 953
674 01

CENA: platba  do 31.5. – 1500,- Kč  nebo 55,- EUR

platba od    1.6. – 1700,-Kč   nebo 63,- EUR

Viac info a prihlášky nájdeš tu: http://www.bethelsozo.cz/
sozo

Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.