Follow Us………

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

Október v O.D. o RODINE S POSLANÍM

Kategórie: Blog,Naše aktivity

NOVÁ SÉRIA PRAKTICKÝCH VYUČOVANÍ UŽ OD ZAJTRA V O.D!
Existuje miesto, kde človek zažíva to najväčšie nadšenie, najväčšiu RADOSŤ, najkrajší pocit BYTIA, sebarealizácie… miesto, kde sa SNY stávajú skutočnosťou, miesto, kde je človek obohatený v prijímaní i DÁVANÍ…miesto, kde radosť a ŠŤASTIE rastie tým viac, čím viac sa o ne delí…Miesto, kde človek môže byť POZNANÝ taký aký je, bez masiek a pretvárky a napriek tomu byť MILOVANÝ…

Je to taktiež miesto, kde sa človek dobrovoľne vystavuje reálnej možnosti ZRANENIA, miesto, kde je človeku nastavené ZRKADLO, v ktorom vidí pravdu o sebe samom a kde veci ako egoizmus, SEBECTVO a akákoľvek neúprimnosť sú zrazu viditeľné ako pod mikroskopom… miesto, kde sa DÔVERA buduje roky, ale je možné ju stratiť v priebehu SEKUNDY… Toto miesto je ukryté v našich MEDZIĽUDSKÝCH VZŤAHOCH.

O tom ako naplniť Ježišove 2. najväčšie prikázanie: MILOVAŤ BLÍŽNEHO SVOJHO – ako prakticky milovať, komunikovať a budovať našu fyzickú aj duchovnú RODINU budeme hovoriť v mesiaci október. Začíname už v Nedeľu 8.10 o 10:00 v La Fieste!

8.október:       Aké je tvoje EQ? (zdravé vzťahy)
15.október:      Zdravé rodičovstvo
22.október:     Partnerské vzťahy
29.október:     Zdravá sexualita
5.november:   Zdravé manželstvo
12.november: Zdravé financie
rodina_s_poslanim

Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.