• Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Naše stretnutia počas obmedzení:

+

PÔST OD NEGATIVITY K NÁDEJI od 11.1.’21

Kategórie: Blog

Vierou V Ježiša máme SPÁSU! Ku skutočnej PREMENE však dochádza, keď sa učíme veriť/myslieť AKO Ježiš!OD 11.1.’21 ZAHAJUJEME PÔST OD NEGATIVITY K NÁDEJI
Od pondelka 11.1. vyhlasujeme pôst, ktorý bude pozostávať z:
A. 21-dňového Danielovho pôstu, prípadne pôstu od večere, soc. sietí, TV, alkoholu, alebo čohokoľvek, čoho sa potrebuješ na toto obdobie vzdať. (Ty vieš najlepšie, čo to je:-)


B. Aby sa však prečistila aj naša myseľ, pozývame Ťa postiť sa 40 dní aj od neviery & negativizmu – zdržiavať sa v tomto období od beznádejných osobných presvedčení & prehlásení nad sebou, či inými… identifikovať a zdržiavať sa od klamstiev, ktorým si uveril, či negativizmu, ktorým je naša krajina tak preplnená (naše slová, komentáre na soc. sieťach, frfľanie, reptanie, hádky, atď.) Každý deň nahraď 1 klamstvo/negatívne prehlásenie 1 biblickou pravdou/prehlásením. 
Prakticky Ťa v rámci pôstu povzbudzujeme:
1. Zjednoťme sa v modlitbe a čítaním Biblie každý z domu v rovnakom čase každý večer od 19:00-19:15. Ideálne ak sa spojíš s niekým doma, spolu ako rodina, prípadne aspoň s 1 osobou cez telefón.

2. Pridaj sa k zborovým modlitbám každú stredu od 19:00-20:00 na Zoome. kliknutím na tento link.

3. Pozri si 60-sekundové video-povzbudenie k pôstu, ktoré budeme každý deň pridávať na našej FB skupine Otcovho domu. (pri zadaní žiadosti o pridanie do skupiny nezabudni zodpovedačť 3 krátke otázky. Bez odpovedí Ťa žiaľ do skupiny nemôžeme pridať.)

„Preto si vyznávajte navzájom hriechy a navzájom sa modlite za seba, aby ste sa vyliečili. Mnoho zmôže v účinkoch modlitba spravodlivého.“ (Jakub 5:16)


Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.