• Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Naše stretnutia počas obmedzení:

+

Prihláška za domáceho zboru O.D. na rok 2022/23

Kategórie: Blog,Naše aktivity,Zo života spoločenstva

Po 2-ročnom období Covidu sme videli za dobré updatnúť tabuľku domácich spoločenstva Otcov dom. Božie slovo hovorí, že máme „robiť dobre najmä členom rodiny veriacich“ (Galaťanom 6:10) a preto chceme aj my vedieť, kto považuje Otcov dom za svoj duchovný domov:-)

Ako Otcov dom veríme, že cirkev je RODINA. V rodine má každý svoje výsady a práva, ale aj povinnosti a zodpovednosť. Návšteva príde a odíde, ale rodina ostáva. Preto byť „domácim“ zboru pre nás znamená pridať srdce a ruku k dielu. Každý je vítaný! Pre každého sú dvere O.D. otvorené, avšak ak máme vidieť naše mesto a krajinu premenené, bude to možné len so synmi & dcérami, ktorí sú odhodlaní nasledovať Ježiša, slúžiť Mu s celým srdcom a byť ochotní niečo obetovať.

Chceme Ťa pozvať a dať Ti možnosť nanovo obnoviť svoj ZÁVÄZOK DOMÁCEHO ZBORU Otcov dom na nasledujúci rok (jar 2022-jar 2023). Ak si aj prihlášku v minulosti vypĺňal, prosíme Ťa, že by si ju VYPLNIL OPÄŤ. Nehľadáme fanúšikov, divákov, či umelo vytvorených členov… hľadáme synov & dcéry Domu, ktorých srdce horí láskou pre Ježiša a ľudí! Každý rok budeš mať možnosť zvážiť a obnoviť svoj záväzok, ktorý je vyjadrený v 4 bodoch nižšie.

Prihláška za domáceho zboru je pre osoby staršie ako 15 rokov. Ak máš deti do 15 rokov, ktoré chodia s tebou do zboru, vyznač prosím ich mená a vek v poslednej sekcii nižšie. Prihlášku vypĺňa každá osoba nad 15 rokov dobrovoľne sama za seba.

Prečítaj si & vyplň prihlášku kliknutím na tento link, alebo nižšie:

Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.