• Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

Prihláška za domáceho zboru O.D. na rok 2022/23

Kategórie: Blog,Naše aktivity,Zo života spoločenstva

Božie slovo hovorí, že máme „robiť dobre najmä členom rodiny veriacich“ (Galaťanom 6:10). Aj preto chceme ako spoločenstvo vedieť, kto považuje Otcov dom za svoj duchovný domov a kto je len náhodný „okolo idúci“, či návšteva:-). 

Ako spoločenstvo totiž veríme, že cirkev je RODINA. V rodine má každý svoje výsady a práva, ale aj povinnosti a zodpovednosť. Návšteva príde a odíde, ale rodina ostáva. Preto byť „domácim“ zboru pre nás znamená pridať srdce a ruku k dielu. Každý je vítaný! Pre každého sú dvere O.D. otvorené, avšak ak máme vidieť naše mesto a krajinu premenené, bude to možné len so synmi & dcérami, ktorí sú odhodlaní nasledovať Ježiša, slúžiť Mu s celým srdcom a byť ochotní niečo obetovať.

Ak to cítiš tak, že zbor Apoštolskej cirkvi Otcov dom je na tento čas tvojim duchovným domovom, povzbudzujeme Ťa vyplniť PRIHLÁŠKU DOMÁCEHO ZBORU na nasledujúci rok 2023. Ak si aj prihlášku v minulosti vypĺňal pred rokom 2022,, prosíme Ťa, že by si ju VYPLNIL/A OPÄŤ.  Každé dva roky budeš mať možnosť zvážiť a obnoviť svoj záväzok, ktorý je vyjadrený v 3 bodoch nižšie. Svoje členstvo v zbore OD môžeš samozrejme kedykoľvekukončiť napísaním na email otcovdombratislava@gmail.com

Prihláška za domáceho zboru je pre osoby staršie ako 15 rokov. Ak máš deti do 15 rokov, ktoré chodia s tebou do zboru, vyznač prosím ich mená a vek v poslednej sekcii nižšie. Prihlášku vypĺňa každá osoba nad 15 rokov dobrovoľne sama za seba.

Prečítaj si & vyplň prihlášku kliknutím na tento link, alebo nižšie:

Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.