Follow Us………

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

29.mája bude vodný krst

Kategórie: Naše aktivity,Zo života spoločenstva

V nedeľu 29.mája nás čaká veľmi vzácna slávnosť, kedy niektorí z nás potvrdia svoje rozhodnutie nasledovať Ježiša vodným krstom. Krst bude priebiehať počas našej spoločnej oslavy (bohoslužieb) o 16:30 v Cvernovke na Paríčkovej 18.

Ak si prijal Ježiša ako svojho Pána a Spasiteľa a tento krok si ešte nespravil, tak TOTO JE TVOJA PRÍLEŽITOSŤ! V prípade záujmu daj o sebe vedieť svojmu kmeňovému vedúcemu a napíš Vladovi na vladozak@gmail.com

IMG_7876PREČO KRST?
Veríme, že všetci, ktorí robili pokánie a uverili, majú sa dať pokrstiť vo vode ponorením. Týmto vyznávajú svetu, že zomreli s Kristom a bolis Ním vzkriesení, aby žili novým životom.

Vodný krst by mal byť preto bezodkladným ďalším krokom po tom, ako sme odovzdali náš život & budúcnosť do Božích rúk skrze prijatie pána Ježiša Krista ako nášho spasiteľa. (Biblia tento krok nazýva „znovuzrodením.“)

Ďalšie verše o vodnom krste:
Matúš 28:19 A tak iďte, čiňte učeníkmi všetky národy krstiac ich vo meno Otca i Syna i Svätého Ducha.
Skutky 2:38 A Peter im povedal: Čiňte pokánie, a nech sa pokrstí jeden každý z vás na meno Ježiša Krista na odpustenie svojich hriechov, a dostanete dar Svätého Ducha.
Galatským 3:27 Lebo všetci, ktorí ste pokrstení v Krista, Krista ste obliekli.

Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.