Follow Us………

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube
  • Email
  • iTunes

Pridaj sa na našu nedeľnú oslavu/bohoslužbu

+

OD ide na SPLAV Sázavy!

Kategórie: Blog,Naše aktivity

Ahoj rodinka!

Po marcovej Chat-ovačke pripravujeme pre Otcov dom ďalší nezabudnuteľný víkend! Tentokrát v nádhernom prostredí rieky Sázavy (CZ). Ak si ešte nikdy nebol/a splavovať, tak toto je jedinečná príležitosť, keďže sa pôjde v bezpečných raftoch & člnoch. Okrem toho je splav rieky Sázavy jedným z najkrajších naširoko, naďaleko…

KEDY? 30.jún – 2.júl 2016 (rezervuj si tento víkend vo svojom kalendári)
Vyrážame z BA vo štvrtok podvečer (posl. deň školy:-), návrat je v sobotu večer.

Trasa: Čerčany-Pikovice: (najkrajší úsek Sázavy:-) 
štvrtok
– príjazd a ubytovanie v Čerčanoch
piatok –  Čerčany-Týnec nad Sázavou (cca 14,2 ř. km)
sobota – Týnec nad Sázavou-Pikovice (cca. 15,9 ř. km).
sazava_splav

UBYTOVANIE
A. pre náročnejších vodákov:-) máme rezervovaných 34 miest v turistickej ubytovni kempu za 150,- Kč/osobu/noc s vlastným spacákom, alebo 200,-Kč s postelným prádlom.
B. pre menej náročných s vlastným stanom & spacákom máme rezervované miesta vo vodáckych kempoch ZADARMO!
Všetci budeme ubytovaní v rámci jedného areálu pri rieke.

Rafty & člny
Je možné ísť v 5-miestnych raftoch (bezpečnejšie & mierne pomalšie) alebo v člnoch „sit-on-top“ pre 2-3 osoby ktoré je v porovnaní s klasickým laminátovým člnom „takmer nemožné prevrátiť“ (podľa slov vodákov od Sázavy:-).
Požičanie raftu aj s príslušenstvom vychádza cca 290,- Kč/osoba/celý víkend.
Požičanie člnu sit-on-top je 720,- Kč/čln/celý víkend.

REGISTRÁCIA
Prihlás sa TU.  Ak chceš bývať v turist. ubytovni, tak najneskôr do 17.apríla.  Kto prvý príde, prvý melie, neskôr prihlásení budú vo vlastných stanoch:-)

DOPRAVU budeme riešiť vlastnými autami. Veci (stany & spacáky, atď) si nebudeme musieť nosiť v člnoch. Budeme mať zabezpečený prevoz medzi jednotlivými kempami).

ČO DETI? Všetci budeme vybavení záchrannými vestami atď., avšak rozhodnutie zobrať deti ja na rodičoch. Splav je pre deti úžasný zážitok, avšak  nech si každý rodiť zváži všetky za & proti. Určite by však mali byť staršie než 4-5 rokov, avšak aj to závisí od skúseností rodiča.

POZVI HĽADAJÚCICH PRIATEĽOV
Využi tento splav ako príležitosť pozvať svojich hľadajúcich priateľov & rodiny, ktoré chodia radi do prírody. Bude to skvelá príležitosť spoznať ich a pre nich príležitosť stretnúť ľudí z OD:-)

čaká nás nádherné dobrodružstvo priatelia!

v&m
splav foto_sázava

 

Autor:Vladimír Žák

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.